logo
VGT

KK “Visoko”: VI Karate kup „Vareš 2017“

Objavljeno prije 2 mjeseca . u pon, okt 9th, 2017

IZVJEŠTAJ SA TAKMIČENJA KARATE KUP „VAREŠ 2017“

U nedjelju 08.10.2017. godine održan je VI Karate kup „Vareš 2017“ na kome je učešće uzelo oko 150 takmičara iz Bosne i Hercegovine. Karate klub „Visoko“ je u ukupnom poretku klubova zauzeo 2. mjesto, a naš član Senahid Bulut je proglašen za najboljeg takmičara turnira. Zahvaljujemo se Karate klubu „Vareš“ na izuzetnom gostoprimstvu i organizaciji turnira i nadamo se da će i narednih godina biti uspješni kao što su bili do sada.Čestitamo svim našim takmičarima na uspjehu i želimo im još više sportske sreće u narednim takmičenjima.

Pojedinačni rezultati  naših takmičara su slijedeći:

ZUKAN KENAN 2008/2009 godište-dječaci:

  • KATE    3. mjesto
  • KIHON 3. mjesto

 

GANIĆ BAKIR 2008/2009 godište-dječaci:

  • KATE     3. mjesto
  • KIHON   3. mjesto

 

BEGOVIĆ FARAH 2008/2009 godište-djevojčice:

  • KATE      2. mjesto
  • KIHON   1. mjesto
  • KIHON IPPON  1. mjesto

 

ŠČULIĆ IVA 2006/2007 godište-djevojčice:

  • KATE  2. mjesto
  • KIHON 3. mjesto
  • JIYU-IPPON 3. mjesto

 

PODOJAK ELMA 2006/2007 godište-djevojčice:

  • KATE 1. mjesto
  • KIHON 3. mjesto

 

BABIĆ ISMAN 2006/2007 godište-dječaci:

  • KATE 3. mjesto
  • JIYU-IPPON 2. mjesto

 

MLIVIĆ NADIN 2006/2007 godište-dječaci:

  • KIHON 3. mjesto
  • JIYU-IPPON 3. mjesto

 

ZUKIĆ ABDULLAH 2006/2007 godište-dječaci:

  • KATE 1. mjesto
  • JIYU-IPPON 3. mjesto

 

KAPLAN MIRZA 2006/2007 godište-dječaci:

  • KATE 3. mjesto
  • KIHON 2. mjesto
  • JIYU-IPPON 1. mjesto

 

ZUKIĆ ABDURRAHMAN 2004/2005 godište-dječaci:

  • KATE 3. mjesto

 

KAPLAN HAMZA 2004/2005 godište-dječaci:

  • KATE 3.mjesto
  • KIHON 3.mjesto

 

ZUKAN SEMIR 2004/2005 godište-dječaci:

  • KATE 2. mjesto
  • KIHON 1.mjesto
  • JIYU-IPPON 3.mjesto

 

ČOLO NEDŽLA 2004/2005 godište-djevojčice:

  • KATE 1. mjesto
  • KIHON 1. mjesto
  • JIYU-IPPON 1. mjesto

 

KREHIĆ FATMA 2004/2005 godište-djevojčice:

  • KATE 3. mjesto
  • KIHON 2. mjesto
  • JIYU-IPPON 2. mjesto

 

ČOLO ESMIN -kadeti:

  • KATE 2. mjesto

 

IVKOVIĆ HARUN – kadeti:

  • KATE 1. mjesto

 

BEČAR SALIH – juniori:

  • KO-GO 2. mjesto

 

DIŠALARI EJMAN – juniori:

  • KATE 1. mjesto

 

BULUT SENAHID – seniori:

  • KATE 2. mjesto
  • KO-GO 1. mjesto
  • KUMITE 1. mjesto

 

DJEČACI 2006/2007 – ekipno (BABIĆ ISMAN,MLIVIĆ NADIN,ZUKIĆ ABDULLAH)

  • KATE 2. mjesto

 

DJEVOJČICE 2006/2007 – ekipno (BEGOVIĆ FARAH,ŠČULIĆ IVA,PODOJAK ELMA)

  • KATE 2. mjesto

 

DJEČACI 2004/2005 – ekipno (ZUKAN SEMIR,KAPLAN HAMZA,KAPLAN MIRZA)

  • KATE 1. mjesto

 

JUNIORI – ekipno  (BEČAR SALIH,DIŠALARI EJMAN,KARALIJA BELMIN)

  • KO-GO 1. mjesto

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2016 Magazin Plus d.o.o. Sva prava zadržana.
Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Programiranje: Magazin plus
Na vrh