Fudbaler Sloge prebačen u bolnicu, sumnja se na potres mozga

Ziljkić udario glavom od zid

Trenutno se u Simin Hanu igra derbi 17. kola 1. lige Federacije BiH, gdje Zvijezda nakon prvog poluvremena vodi sa 1:0 golom Cvijanovića.

Uz jedini gol u dosadašnjem dijelu susreta, detalj koji je obilježio utakmice je vrlo nezgodna povreda fudbalera Sloge Almedina Ziljkića, koji je svoj nastup završio u 41. minuti.

Nakon duela sa jednim fudbalerom Zvijezde, Ziljkić je udario glavom od zid koji se nalazi nekoliko metara od aut linije. Situacija očito nije nimalo bezazlena jer je fudbaler Sloge prebačen u bolnicu.

Postoji sumnja da je Almedin Ziljkić zadobio potres mozga, a nakon ljekarskih pregleda će biti poznato više detalja.

Ziljkić je automobilom prevezen u bolnicu, gdje će mu biti ukazana pomoć. (Foto: SportSport.ba)