Prva liga F BiH grupa – sjever 2012.-2013.
Prva liga sjever – muškarci
22. kolo – 18.05.2013.
BIHAĆ: BIHAĆ – KRAJINA 28:34 (14:16)
TEŠANJ: BOSNA TS – ORK OMLADINAC 35:30 (15:14)
TUZLA: ORK TUZLA – JAJCE 29:26 (16:11)
MAGLAJ: MAGLAJ – SANA 7 32:29 (17:13)
ŽEPČE: ŽEPČE – SLOBODA SOLANA 29:28 (14:13)
LUKAVAC: LUKAVAC – BANOVIĆI 23:27 (11:15)
Tablica takmičenja:
1. MAGLAJ 22 20 0 2 744:594 60
2. SLOBODA S. 22 20 0 2 673:514 60
3. ŽEPČE 22 13 1 8 681:674 40
4. JAJCE 22 12 1 9 613:549 37
5. KRAJINA 21 12 0 9 615:581 36
6. ORK TUZLA 21 10 2 9 698:673 32
7. BANOVIĆI 22 10 1 11 600:638 31
8. SANA 7 22 6 3 13 621:679 21
9. LUKAVAC 22 7 1 14 585:645 21
10. BIHAĆ 22 6 1 15 622:712 19
11. BOSNA 22 5 2 15 550:630 16
12. OMLADINAC 22 4 0 18 654:765 12
Raspored takmičenja za sezonu 2011/2012:
1. K O L O, Datum – 06./07.10.2012.
RK LUKAVAC – RK BIHAĆ
RK ŽEPČE – RK BANOVIĆI
RK MAGLAJ – RK SLOBODA SOLANA
ORK TUZLA – RK SANA 7
RK BOSNA TS – RK JAJCE
RK KRAJINA – ORK OMLADINAC
2. kolo – 13.10.2012.
BIHAĆ: RK Bihać – ORK OMLADINAC 24:25 (12:12)
Jajce: RK JAJCE – RK KRAJINA 27:19 (15:10)
S.MOST: RK SANA 7 – RK BOSNA TS 30:30 (16:13)
TUZLA: RK SLOBODA SOLANA – ORK TUZLA 27:25 (13:13)
BANOVIĆI: RK BANOVIĆI – RK MAGLAJ 19:31 (8:17)
LUKAVAC: RK LUKAVAC – RK ŽEPČE 32:23 (14:11)
03. K O L O, Datum – 20./21.10.2012.
Žepče: RK ŽEPČE – RK BIHAĆ 33:23 (18:10)
Maglaj: RK MAGLAJ – RK LUKAVAC 27:17 (12:4)
Tuzla: ORK TUZLA – RK BANOVIĆI 31:24 (14:12)
RK BOSNA TS – RK SLOBODA SOLANA 16:24 (9:13)
Cazin: RK KRAJINA – RK SANA 7 29:25 (11:13)
ORK OMLADINAC – RK JAJCE 27:28 (10:12)
04. K O L O, Datum – 27./28.10.2012.
RK BIHAĆ – RK JAJCE 26:23 (11:9)
RK SANA 7 – ORK OMLADINAC 34:28 (17:14)
RK SLOBODA SOLANA – RK KRAJINA 24:20 (12:9)
RK BANOVIĆI – RK BOSNA TS 25:24 (13:9)
RK LUKAVAC – ORK TUZLA 38:37 (19:13)
RK ŽEPČE – RK MAGLAJ 21:29 (11:14)
05. K O L O, Datum – 03./04.11.2012.
Maglaj: MAGLAJ – RK BIHAĆ 44:32 (24:19)
Tuzla: TUZLA – RK ŽEPČE 48:41 (22:20)
Tešanj: BOSNA TS – RK LUKAVAC 28:35 (13:20)
Cazin: KRAJINA – RK BANOVIĆI 32:22 (12:14)
Lukavac: OMLADINAC – RK SLOBODA SOLANA 21:27 (11:12)
Jajce: JAJCE – RK SANA 7 28:22 (15:10)
06. K O L O, Datum – 10./11.11.2012.
Bihać: BIHAĆ – RK SANA 7 27:32 (14:15)
Tuzla: SLOBODA SOLANA – RK JAJCE 23:21 (14:10)
Banovići: BANOVIĆI – ORK OMLADINAC 31:30 (15:12)
Lukavac: LUKAVAC – RK KRAJINA 33:29 (13:17)
Žepče: ŽEPČE – RK BOSNA TS 32:29 (13:17)
Maglaj: MAGLAJ – ORK TUZLA 42:35 (21:13)
07. K O L O, Datum- 17./18.11.2012.
Tuzla: RK TUZLA – RK BIHAĆ 30:30 (16:15)
Tešanj: RK BOSNA TS – RK MAGLAJ 26:30 (14:16)
Cazin: RK KRAJINA – RK ŽEPČE 39:29 (22:13)
Lukavac: ORK OMLADINAC – RK LUKAVAC 27:30 (12:9)
Jajce: RK JAJCE – RK BANOVIĆI 23:16 (13:7)
S. Most: RK SANA 7 – RK SLOBODA SOLANA 21:38 (9:17)
08. KOLO, Datum – 24./25.11.2012
Bihać: RK BIHAĆ – RK SLOBODA SOLANA 37:42 (17:19)
Banovići: RK BANOVIĆI – RK SANA 7 30:30 (7:12)
Lukavac: RK LUKAVAC – RK JAJCE 27:29 (14:15)
Žepče: RK ŽEPČE – ORK OMLADINAC 37:35 (18:18)
Maglaj: RK MAGLAJ – RK KRAJINA 40:22 (17:10)
Tuzla: ORK TUZLA – RK BOSNA TS 36:26 (17:14)
09. KOLO, Datum – 01./02.11.2012.
Tešanj: RK BOSNA TS – RK BIHAĆ 31:27 (18:9)
Cazin: RK KRAJINA – ORK TUZLA 37:34 (14:16)
Lukavac: ORK OMLADINAC – RK MAGLAJ 30:37 (16:19)
Jajce: RK JAJCE – RK ŽEPČE 25:25 (15:14)
S. Most: RK SANA 7 – RK LUKAVAC 26:34 (12:17)
Tuzla: RK SLOBODA SOLANA – RK BANOVIĆI 36:20 (18:11)
10. KOLO, Datum – 08/09.12.2012.
Bihać: RK BIHAĆ – RK BANOVIĆI, 22./23.12.2012.
Lukavac: RK LUKAVAC – RK SLOBODA SOLANA 25:26 (12:15)
Žepče: RK ŽEPČE – RK SANA 7 34:31 (19:13)
Maglaj: RK MAGLAJ – RK JAJCE 39:26 (18:12)
Tuzla: ORK TUZLA – ORK OMLADINAC 38:34 (23:20)
Tešanj: RK BOSNA TS – RK KRAJINA 36:20 (18:11)
11. KOLO, Datum – 15./16.12.2012.
Cazin: RK KRAJINA – RK BIHAĆ 42:31 (19:15)
Lukavac: ORK OMLADINAC – RK BOSNA TS 26:28 (14:15)
Jajce: RK JAJCE – ORK TUZLA 38:26 (20:11)
S. Most: RK SANA 7 – RK MAGLAJ 18:27 (10:16)
Tuzla: RK SLOBODA SOLANA – RK ŽEPČE 35:24 (15:12)
Banovići: RK BANOVIĆI – RK LUKAVAC 25:20 (11:9)
Raspored proljetnog dijela takmičenja:
12. kolo – 09.03.2013.
BIHAĆ: BIHAĆ – LUKAVAC 34:27 (19:12)
BANOVIĆI: BANOVIĆI – ŽEPČE 24:29 (10:16)
TUZLA: SLOBODA SOLANA – MAGLAJ 25:19 (11:6)
S.MOST: SANA 7 – ORK TUZLA 33:33 (15:16)
JAJCE: JAJCE – BOSNA TS 24:19 (14:5)
LUKAVAC: ORK OMLADINAC – KRAJINA 27:36 (14:14)
13. kolo – 16./17.03.2013.
Lukavac: ORK Omladinac – RK Bihać 37:32 (17:16)
Cazin: RK Krajina – RK Jajce 32:26 (17:12)
Tešanj: RK Bosna TS – RK Sana 7 26:25 (11:7)
Tuzla: ORK Tuzla – RK Sloboda S. 22:32 (10:15)
Maglaj: RK Maglaj – RK Banovići 26:25 (14:10)
Žepče: RK Žepče – RK Lukavac 34:28 (14:10)
14. kolo – 23.03.2013.
BIHAĆ: BIHAĆ – ŽEPČE 26:25 (15:12)
LUKAVAC: LUKAVAC – MAGLAJ 25:35 (10:16)
BANOVIĆI: BANOVIĆI – ORK TUZLA 37:34 (18:16)
TUZLA: SLOBODA SOLANA – BOSNA TS 29:20 (10:8)
S.MOST: SANA 7 – KRAJINA 31:36 (19:18)
JAJCE: JAJCE – ORK OMLADINAC 45:26 (22:11)
15. kolo – 30.03.2013.
JAJCE: JAJCE – BIHAC 34:21 (19:9)
LUKAVAC: ORK OMLADINAC – SANA 7 27:30 (15:15)
TUZLA: KRAJINA – SLOBODA SOLANA 26:33 (14:14)
TEŠANJ: BOSNA TS – BANOVICI 28:32 (14:16)
TUZLA: ORK TUZLA – LUKAVAC 40:31 (19:17)
MAGLAJ: MAGLAJ – ŽEPCE 33:29 (16:13)
16. kolo – 06.03.2013.
BIHAĆ: BIHAĆ – MAGLAJ 35:39 (18:19)
ŽEPČE: ŽEPČE – ORK TUZLA 37:31 (17:16)
LUKAVAC: LUKAVAC – BOSNA TS 25:25 (15:13)
BANOVIĆI: BANOVIĆI – KRAJINA, —
TUZLA: SLOBODA SOLANA – ORK OMLADINAC 47:34 (22:11)
S.MOST: SANA 7 – JAJCE 27:24 (12:11)
17. kolo – 13.04.2013.
S.MOST: SANA 7 – BIHAC 30:31 (15:14)
JAJCE: JAJCE – SLOBODA SOLANA 18:22 (9:11)
LUKAVAC: ORK OMLADINAC – BANOVICI 31:38 (11:16)
CAZIN: KRAJINA– LUKAVAC 10:0
TEŠANJ: BOSNA TS – ŽEPCE 35:36 (17:20)
TUZLA: ORK TUZLA – MAGLAJ 30:32 (16:14)
18. kolo – 20.04.2013.
BIHAĆ: BIHAĆ – ORK TUZLA 20:36 (9:18)
MAGLAJ: MAGLAJ – BOSNA TS 32:24 (17:10)
ŽEPČE: ŽEPČE – KRAJINA 32:30 (16:13)
LUKAVAC: LUKAVAC – ORK OMLADINAC 33:34 (17:13)
BANOVIĆI: BANOVIĆI – JAJCE 33:32 (17:14)
TUZLA: SLOBODA SOLANA – SANA 7 38:27 (15:12)
19. kolo – 28.04.2013.
TUZLA: SLOBODA SOLANA – BIHAĆ 28:25 (13:12)
S.MOST: SANA 7 – BANOVIĆI 35:32 (18:13)
JAJCE: JAJCE – LUKAVAC 30:23 (12:14)
LUKAVAC: ORK OMLADINAC – ŽEPČE 34:33 (16:16)
CAZIN: KRAJINA – MAGLAJ 40:46 (16:24)
TEŠANJ: BOSNA TS – ORK TUZLA 32:36 (15:16)
20. kolo – 05.05.2013.
BIHAĆ: BIHAĆ – BOSNA TS 34:29 (16:12)
TUZLA: ORK TUZLA – KRAJINA, 24.05.
MAGLAJ: MAGLAJ – ORK OMLADINAC 45:30 (27:13)
ŽEPČE: ŽEPČE– JAJCE 33:31 (18:18)
LUKAVAC: LUKAVAC- SANA 7 30:33 (15:20)
BANOVIĆI: BANOVIĆI- SLOBODA SOLANA 23:28 (9:13)
21. kolo – 11.05.2013.
BANOVIĆI: BANOVIĆI – BIHAĆ 32:29 (16:13)
TUZLA: SLOBODA SOLANA – LUKAVAC 43:16 (17:8)
S. MOST: SANA 7 – ŽEPČE 28:36 (13:17)
JAJCE: JAJCE – MAGLAJ 26:20 (12:9)
LUKAVAC: ORK OMLADINAC – ORK TUZLA, igra se 14.05.
CAZIN: KRAJINA – BOSNA TS 10:0
22. kolo – 18.05.2013.
BIHAĆ: BIHAĆ – KRAJINA 28:34 (14:16)
TEŠANJ: BOSNA TS – ORK OMLADINAC 35:30 (15:14)
TUZLA: ORK TUZLA – JAJCE 29:26 (16:11)
MAGLAJ: MAGLAJ – SANA 7 32:29 (17:13)
ŽEPČE: ŽEPČE – SLOBODA SOLANA 29:28 (14:13)
LUKAVAC: LUKAVAC – BANOVIĆI 23:27 (11:15)
www.magazinplus.eu