Općinska liga Visoko – sezona 2013./2014. – grupa B
Općinska liga Visoko – sezona 2013./2014.
GRUPA B:
14. kolo – 07.06.2014.
Bratstvo – 7. April 3:0 P.F.
Moštre – Zmaj 0:3 P.F.
Uskok – Porječani 2:10
Goduša – Liješeva 1:0
Tabela
1. Dijamant 16 11 4 1 39:11 37
2. Kralupi 16 9 3 4 34:18 30
3. Trijumf 16 8 2 6 44:28 27
4. Sloboda 16 7 3 6 33:34 24
5. Ljiljan 16 7 1 8 27:30 22
7. Omladinac 16 7 1 8 28:39 22
6. Gračanica 16 7 0 9 29:38 21
8. Stari Grad 15 6 2 7 32:34 20
9. Monjare 15 2 0 13 13:40 6
Raspored takmičenja za sezonu 2013./2014.
1. kolo – 14./15.09.2013.
Uskok – Liješeva 3:2
Moštre – Poriječani 4:2
Goduša – Bratstvo 2:0
7. april – Zmaj 2:1
2. kolo – 22.09.2013.
Bratstvo – Zmaj 2:4
Goduša – Uskok 1:3
Poriječani – 7. april 2:1
Liješeva – Moštre 1:2
3. kolo – 29.09.2013.
Moštre – Goduša 3:2
Uskok – Bratstvo 2:3
Zmaj – Poriječani 0:0
7. April – Liješeva 1:3
4. kolo – 06.10.2013.
Liješeva – Zmaj 0:2
Bratstvo – Poriječani 3:0
Goduša – 7. april 3:1
Uskok – Moštre 0:0
5. kolo – 13.10.2013.
7. april – Uskok 0:2
Moštre – Bratstvo 1:1
Zmaj – Goduša 1:0
Poriječani – Liješeva 1:2
6. kolo – 20.10.2013.
Bratstvo – Liješeva 2:9
Moštre – 7. april 3:3
Goduša – Poriječani 2:1
Uskok – Zmaj 0:3
7. kolo – 27.10.2013.
Zmaj – Moštre, prekid pri rezultatu 1:0
Poriječani – Uskok 2:0
7. april – Bratstvo 0:3
Liješeva – Goduša 0:1
8. kolo – 13.04.2014.
MOŠTRE: Liješeva – Uskok 0:0
PORIJEČANI: Poriječani – Moštre 3:1
T. POLJE: Bratstvo – Goduša 3:1
B. MAHALA: Zmaj – 7. april 2:0
9. kolo – 19/20.04.2014.
B. MAHALA: Zmaj – Bratstvo 1:0
MOŠTRE: Moštre – Liješeva 1:4
VISOKO-LUKA: 7. April – Porječani 0:3
DOBRINJE: Uskok – Goduša 1:1
10. kolo – 26/27.04.2014.
GODUŠA: Goduša – Moštre 5:3
B. MAHALA: Liješeva – 7.April 7:0
T.POLJE: Bratstvo – Uskok 0:0
PORJEČANI: Porječani – Zmaj 0:0
11. kolo – 11.05.2014.
B.MAHALA: Zmaj – Liješeva (nedjelja, 17:00 sati)
PORJEČANI:: Porječani – Bratstvo (subota, 17:00 sati)
VISOKO-LUKA: 7. April – Goduša (nedjelja, 17:00 sati)
MOŠTRE: Moštre – Uskok (nedjelja, 14:30 sati
12. kolo – 24/25.05.2014.
DOBRINJE: NK Uskok – NK 7. April 1:3
ZIMČA: NK Bratstvo – NK Moštre 0:1
GODUŠA: NK Goduša – NK Zmaj 0:0
B.MAHALA: FK Liješeva – NK Porječani 3:1
13. kolo – 31.05./01.06.2014.
VISOKO-LUKA: 7. April – Moštre 4:2
B.MAHALA: Liješeva – Bratstvo 6:1
PORJEČANI: Porječani – Goduša 0:1
B.MAHALA: Zmaj – Uskok 5:2
14. kolo – 07.06.2014.
Bratstvo – 7. April 3:0 P.F.
Moštre – Zmaj 0:3 P.F.
Uskok – Porječani 2:10
Goduša – Liješeva 1:0
www.magazinplus.eu