Košarka U-18: Crna Gora gora porazila BiH

Juniorska reprezentacija naše države je doživjela treći poraz na Europskom prvenstvu u Turskoj. Naši juniori su poraženi od Crne Gore rezultatom 73:64. Kobna je bila treća četvrtina u kojoj su Crnogorci napravili veliku razliku i došli do zaslužene pobjede. Vodili su nakon prve četvrtine rezultatom 20:14.

U drugoj četvrtini smo odigrali bolje i čak u jednom trenutku izjednačili rezultat. Ipak, trica Hadžibegovića krajem prvog poluvremena meča je odvela Crnu Goru na pet poena razlike, bilo je 42:37.

Na početku treće četvrtine je Crna Gora bila bolja i već tada otišla na dvocifrenu razliku. Na ulasku u posljednjih deset minuta su vodili rezultatom 63:45. Naši juniori su pred kraj meča napravili veliku seriju, prišli našest poena zaostatka, ali na kraju ipak nismo uspjeli napraviti preokret.

Najefikasniji igrač u redovima naše reprezentacije je bio Nedim Đedović sa 13 poena, dok je Enis Memić ubacio 11 poena, a Edin Atić dodao 9 poena. Petar Popović je na drugoj strani briljirao i ubacio čak 32 poena, imao 8 asistencija i 5 skokova.

Danas BiH igraju protiv Španjolske s početkom u 18:30 sati.