Druga liga “Centar” 2012./2013.
Druga liga Centar F BiH – sezona 2012. – 2013.
30. Kolo – 08.06.2013 18:00h
Zavidovići: Krivaja-Radnik 3.0
Župča: Mladost(Ž)-Natron 4:2
Olovo: Stupčanica-Ilijaš 0:2
Jelah: Borac-Rudar 9:0
Sarajevo: Vratnik-TOŠK 0:3
Ustikolina: Kolina-Mladost (DK) 1:1
Slobodne ekipe NK Famos i NK Usora
Tabela
1. FK Mladost DK. 26 17 4 5 61:23 55
2. FK Borac J. 26 13 6 7 49:34 45
3. FK Rudar B. 26 13 4 9 40:40 43
4. NK Natron 26 13 3 10 38:36 42
5. Famos SAŠK 26 11 8 7 34:26 41
6. FK Radnik H. 26 11 4 11 45:35 37
7. NK Krivaja 26 10 7 9 33:29 37
8. NK Usora 26 10 5 11 52:44 35
9. NK Ilijaš 26 9 7 10 40:44 34
10. NK TOŠK 26 9 6 11 38:31 33
11. NK Kolina 26 9 5 12 29:38 32
12. NK Stupčanica 26 8 5 13 31:37 29
13. FK Mladost Ž. 26 8 4 14 28:53 28
14. FK Vratnik 26 6 2 18 30:78 20
FK Biser Orlić i FCT Sarajevo odustali od takmičenja.
Raspored takmičenja za sezonu 2012./2013.
I kolo 18.08.2012. – 17:00 sati
18.08.2012. USTIKOLINA: Kolina-Krivaja 1:1
18.08.2012. SARAJEVO: Vratnik-Mladost (D.K.) 1:5
18.08.2012. JELAH: Borac-TOŠK 1:0
18.08.2012. OLOVO: Stupčanica-Rudar 0:3
18.08.2012. ŽUPČA: Mladost-Iliijaš 0:1
18.08.2012. SARAJEVO: FCT Sarajevo-Natron 2:0
18.08.2012. VOGOŠĆA: Biser-Usora 0:0
18.08.2012. HADŽIĆI: Radnik-Famos-SAŠK N. 2:0
II kolo 25./26.08.2012. – 17:00 sati
25.08.2012. ZAVIDOVIĆI: Krivaja-Famos-SAŠK N. 1:1
26.08.2012. USORA: Usora-Radnik 1:2
25.08.2012. MAGLAJ: Natron-Biser 6:0
25.08.2012. ILIJAŠ: Ilijaš-FCT Sarajevo 2:2
25.08.2012. BREZA: Rudar-Mladost Ž. 1:0
25.08.2012. TEŠANJ: TOŠK-Stupčanica 2:0
25.08.2012. DOBOJ-KAKANJ: Mladost-Borac 1:0
26.08.2012. USTIKOLINA: Kolina-Vratnik 6:0
III kolo 01./02.09.2012. – 17:00 sat
02.09.2012. SARAJEVO: Vratnik-Krivaja 1:2
01.09.2012. JELAH: Borac-Kolina 0:0
02.09.2012. OLOVO: Stupčanica-Mladost D.K. 1:0
01.09.2012. ZUPČA: Mladost Ž.-TOŠK 1:1
01.09.2012. SARAJEVO: FCT Sarajevo-Rudar 3:3
02.09.2012. HADŽIĆI: Biser-Ilijaš 1:2
01.09.2012. HADŽIĆI: Radnik-Natron 3:1
01.09.2012. HRASNICA: Famos-SAŠK N.-Usora 3:0
IV kolo 08./09.09.2012 16:30 sati
08.09.2012 ZAVIDOVIĆI: Krivaja-Usora 1:1
08.09.2012 MAGLAJ: Natron-Famos-SAŠK N. 2:0
08.09.2012 ILIJAŠ: Ilijaš-Radnik 1:0
08.09.2012 BREZA: Rudar-Biser 1:0
08.09.2012 TEŠANJ: TOŠK-FCT Sarajevo 4:1
08.09.2012 DOBOJ-KAKANJ: Mladost D.K.-Mladost Ž. 4:1
09.09.2012 USTIKOLINA: Kolina-Stupčanica 1:0
09.09.2012 SARAJEVO: Vratnik-Borac 1:3
V kolo 12.09.2012. SRIJEDA 16:30 sati
12.09.2012. JELAH: Borac-Krivaja 2:1
12.09.2012. OLOVO: Stupčanica-Vratnik 1:0
12.09.2012. ŽUPČA: Mladost Ž.-Kolina 1:0
12.09.2012. SARAJEVO: FCT Sarajevo-Mladost D.K. 3:2
12.09.2012. HADŽIĆI: Biser-TOŠK 1:0
12.09.2012. HADŽIĆI: Radnik-Rudar 3:1
12.09.2012. HRASNICA: Famos-SAŠK N.-Ilijaš 4:2
12.09.2012. USORA: Usora-Natron 1:2
VI kolo 15./16.09.2012. 16:00 sati
15.09.2012. ZAVIDOVIĆI: Krivaja-Natron 1:0
15.09.2012. ILIJAŠ: Ilijaš-Usora 3:1
15.09.2012. BREZA: Rudar-Famos-Sašk N. 1:1
15.09.2012. TEŠANJ: TOŠK-Radnik 3:1
15.09.2012. DOBOJ-KAKANJ: Mladost D.K.-Biser 2:0
16.09.2012. USTIKOLINA: Kolina-FCT Sarajevo 2:0
16.09.2012. SARAJEVO: Vratnik-Mladost Ž. 4:0
15.09.2012. JELAH: Borac-Stupčanica5:2
VII kolo 22./23.09.2012. 16:00 sati
23.09.2012. OLOVO: Stupčanica-Krivaja 1:0
22.09.2012. ŽUPČA: Mladost Ž.-Borac 2:4
22.09.2012. SARAJEVO: FCT Sarajevo-Vratnik 4:5
23.09.2012. HADŽIĆI: Biser-Kolina 2:0
22.09.2012. HADŽIĆI: Radnik-Mladost D.K. 3:1
22.09.2012. HRASNICA: Famos SAŠK N.-TOŠK 1:1
23.09.2012. USORA: Usora-Rudar 2:0
22.09.2012. MAGLAJ: Natron-Ilijaš 3:2
VIII kolo 29./30.09.2012. 15:30 sati
29.09.2012. ZAVIDOVIĆI: Krivaja-Ilijaš 1:0
29.09.2012. BREZA: Rudar-Natron 2:0
29.09.2012. TEŠANJ: TOŠK-Usora 0:0
29.09.2012. DOBOJ-KAKANJ: Mladost D.K.-Famos-SAŠK N. 2:0
30.09.2012. USTIKOLINA: Kolina-Radnik 2:1
30.09.2012. SARAJEVO: Vratnik-Biser 2:1
29.09.2012. JELAH: Borac-FCT Sarajevo 7:0
30.09.2012. OLOVO: Stupčanica-Mladost Ž. 5:0
IX kolo 06./07.10.2012 15:30 sati
06.10.2012 ŽUPČA: Mladost Ž.-Krivaja 2:0
06.10.2012 SARAJEVO: FCT Sarajevo-Stupčanica 6:5
07.10.2012 HADŽIĆI: Biser-Borac 1:0
06.10.2012 HADŽIĆI: Radnik-Vratnik 5:0
06.10.2012 HRASNICA: Famos-SAŠK N.-Kolina 1:0
07.10.2012 USORA: Usora-Mladost D.K. 1:0
06.10.2012 MAGLAJ: Natron-TOŠK 1:0
06.10.2012 ILIJAŠ: Ilijaš-Rudar 0:0
X kolo 13./14.10.2012. 15:00 sati
ZAVIDOVIĆI: Krivaja-Rudar 1:1
TEŠANJ: TOŠK-Ilijaš, prekid
DOBOJ-KAKANJ: Mladost D.K.-Natron 3:1
USTIKOLINA: Kolina-Usora 1:0
SARAJEVO: Vratnik-Famos SAŠK N. 1:2
JELAH: Borac-Radnik 2:1
OLOVO: Stupčanica-Biser 0:3
ZUPČA: Mladost Ž.-FCT Sarajevo 3:0
XI kolo 20./21.10.2012 14:30 sati
20.10.2012 SARAJEVO: FCT Sarajevo-Krivaja 3:4
21.10.2012 HADŽIĆI: Biser-Mladost Ž. 4:1
20.10.2012 HADŽIĆI: Radnik-Stupčanica 0:0
20.10.2012 HRASNICA: Famos-SAŠK N.-Borac 3:0
21.10.2012 USORA: Usora-Vratnik 7:0
20.10.2012 MAGLAJ: Natron-Kolina 1:0
20.10.2012 ILIJAŠ: Ilijaš-Mladost D.K. 1:1
20.10.2012 BREZA: Rudar-TOŠK 2:0
XII kolo 28.10.2012. 14:00 sati
28.10.2012. ZAVIDOVIĆI: Krivaja-TOŠK 2:0
28.10.2012. DOBOJ-KAKANJ: Mladost D.K.-Rudar 2:2
28.10.2012. USTIKOLINA: Kolina-Ilijaš 2:1
28.10.2012. SARAJEVO: Vratnik-Natron 2:3
28.10.2012. JELAH: Borac-Usora 3:1
28.10.2012. OLOVO: Stupčanica-Famos-SAŠK N. 2:1
28.10.2012. ŽUPČA: Mladost Ž.-Radnik 2:4
28.10.2012. SARAJEVO: FCT Sarajevo-Biser 3:2
XIII kolo 03./04.11.2012 13:30 sati
04.11.2012 HADŽIĆI: Biser-Krivaja 2:4
03.11.2012 HADŽIĆI: Radnik-FCT sarajevo 3:0
03.11.2012 HRASNICA: Famos-SAŠK N.-Mladost Ž. 2:0
04.11.2012 USORA: Usora-Stupčanica 1:1
03.11.2012 MAGLAJ: Natron-Borac 3:1
03.11.2012 ILIJAŠ: Ilijaš-Vratnik 6:0
03.11.2012 BREZA: Rudar-Kolina 2:1
03.11.2012 TEŠANJ: TOŠK-Mladost D.K. 1:2
XIV kolo 10./11.11.2012. 13:00 sati
10.11.2012. ZAVIDOVIĆI: Krivaja-Mladost D.K. 3:1
11.11.2012. USTIKOLINA: Kolina-TOŠK 3:2
11.11.2012. SARAJEVO: Vratnik-Rudar 0:4
10.11.2012. JELAH: Borac-Ilijaš 1:0
11.11.2012. OLOVO: Stupčanica-Natron 1:1
10.11.2012. ŽUPČA: Mladost Ž.-Usora 2:1
10.11.2012. SARAJEVO: FCT Sarajevo-Famos-SAŠK N. 2:1
11.11.2012. HADŽIĆI: Biser-Radnik 3:4
XV. kolo. 17./18.11.2012 13:00 sati
17.11.2012 HADŽIĆI: Radnik-Krivaja 4:0
17.11.2012 HRASNICA: Famos-SAŠK N.-Biser 4:0
18.11.2012 USORA: Usora-FCT Sarajevo 4:0
17.11.2012 MAGLAJ: Natron-Mladost Ž. 5:1
17.11.2012 ILIJAŠ: Ilijaš-Stupčanica 3:2
17. 11.2012 BREZA: Rudar-Borac 2:0
17.11.2012 TEŠANJ: TOŠK-Vratnik 6:0
17.11.2012 DOBOJ-KAKANJ: Mladost D.K.-Kolina 3:1
RASPORED TAKMIČENJA PROLJETNOG DIJELA:
16. kolo 20.03.2013 14:30h
ZAVIDOVIĆI: Krivaja – Kolina 1:0
DOBOJ-KAKANJ: Mladost (DK) – Vratnik 5:0
TEŠANJ: TOŠK – Borac 1:2
BREZA: Rudar – Stupčanica 4:3
ILIJAŠ: Ilijaš – Mladost(Ž) 0:0
MAGLAJ: Natron – FCT Sarajevo, nije odigrano (gosti nisu doputovali)
USORA: Usora – Biser, gosti istupili iz takmičenja
HRASNICA:Famos – Radnik, 27.03.2013.
17. Kolo 23./24.03.2013. u 14:30h
Hrasnica: Famos – Krivaja 1:0
Hadžići: Radnik – Usora 1:1
Sarajevo: FCT Sarajevo – Ilijaš, nije igrano
Župča: Mladost (Ž) – Rudar 2:0
Olovo: Stupčanica – TOŠK 2:2
Jelah: Borac – Mladost (DK) 2:1
Sarajevo: Vratnik – Kolina 2:0
Slobodna ekipa NK Natron
18. Kolo 30.03.2013. u 15:00h
Zavidovići: Krivaja-Vratnik 0:0
Ustikolina: Kolina-Borac 0:0
Doboj-Kakanj: Mladost (DK)-Stupčanica 1:0
Tešanj: TOŠK-Mladost(Ž) 0:0
Maglaj: Natron-Radnik 2:1
Usora: Usora-Famos 1:1
Slobodne ekipe NK Rudar i NK Ilijaš
19. Kolo 06./07.04.2013. u 16:00h
Usora: Usora-Krivaja 5:1
Hrasnica: Famos-Natron 1:0
Hadžići: Radnik-Ilijaš 1:1
Mladost(Ž)-Mladost (DK) 0:1
Olovo: Stupčanica-Kolina 2:0
Jelah: Borac-Vratnik 1:1
Slobodne ekipe NK Rudar i NK TOŠK
20. Kolo 13./14.04.2013. u 16:00h
Zavidovići: Krivaja-Borac 3:0
Sarajevo: Vratnik-Stupčanica 1:0
Ustikolina: Kolina-Mladost(Ž) 3:1
Breza: Rudar-Radnik 2:0
Ilijaš: Ilijaš-Famos 2:1
Maglaj: Natron-Usora 2:0
Slobodne ekipe NK Mladost (DK) i NK TOŠK
21. Kolo 20./21.04.2013. u 16:30h
Maglaj: Natron – Krivaja 2:1
Usora: Usora – Ilijaš 5:1
Hrasnica: Famos – Rudar 2:1
Hadžići: Radnik – TOŠK 2:1
Župča: Mladost(Ž) – Vratnik 3:1
Olovo: Stupčanica – Borac 0:0
Slobodne ekipe NK Mladost (DK) i NK Kolina
22. Kolo 24.04.2013 16:30h
Zavidovići: Krivaja-Stupčanica 1:0
Jelah: Borac-Mladost(Ž) 5:0
Doboj-Kakanj: Mladost (DK)-Radnik 2:0
Tešanj: TOŠK-Famos 1:1
Breza: Rudar-Usora 2:1
Ilijaš: Ilijaš-Natron 1:1
Slobodne ekipe NK Vratnik i NK Kolina
23. Kolo 27/28.04.2013 16:30h
Ilijaš: Ilijaš – Krivaja 1:1
Maglaj: Natron – Rudar 2:1
Usora: Usora – TOŠK 4:2
Hrasnica: Famos – Mladost (DK) 1:1
Hadžići: Radnik – Kolina 4:0
Župča: Mladost(Ž) – Stupčanica 1:0
Slobodne ekipe NK Vratnik i Borac
24. Kolo 04/05.05.2013 17:00h
Zavidovići: Krivaja-Mladost (Ž) 2:2
Sarajevo: Vratnik-Radnik 3:2
Ustikolina: Kolina-Famos 1:0
Dobojski – Kakanj: Mladost (DK)-Usora 8:0
Tešanj: TOŠK-Natron 2:0
Breza: Rudar-Ilijaš 2:0
Slobodne ekipe NK Stupčanica i NK Borac
25. Kolo 11.05.2013 – 17:00h
Breza: Rudar-Krivaja 2:1
Ilijas: Ilijaš-TOŠK 0:1
Maglaj: Natron-Mladost (DK) 1:2
Usora: Usora-Kolina 5:1
Hrasnica: Famos -Vratnik 3:1
Hadžići: Radnik-Borac 4:0
Slobodne ekipe NK Mladost(Ž) i NK Stupčanica
26. Kolo- 18./19.05.2013 17:00h
Olovo: Stupčanica-Radnik 3:2
Jelah: Borac-Famos 1:1
Sarajevo: Vratnik-Usora 4:3
Ustikolina: Kolina-Natron 1:1
Dobojski – Kakanj: Mladost (DK)-Ilijaš 7:0
Tešanj: TOŠK-Rudar 2:0
Slobodne ekipe NK Krivaja i Mladost Ž.
27.Kolo – 22.05.2013 17:30h
Tešanj: TOŠK-Krivaja 3:1
Breza: Rudar-Mladost (DK) prekid pri 1:2 u 90. min
Ilijaš: Ilijaš-Kolina 2:0
Maglaj: Natron-Vratnik 2:0
Usora: Usora-Borac 2:0
Hrasnica: Famos -Stupčanica 1:0
Hadžići: Radnik-Mladost(Ž) 3:0
28. Kolo – 25.05.2013 17:30h
Župča: Mladost(Ž)-Famos 3:3
Olovo: Stupčanica-Usora 5:3
Jelah: Borac-Natron 3:0
Sarajevo: Vratnik-Ilijaš 6:3
Ustikolina: Kolina-Rudar 4:3
Dobojski – Kakanj: Mladost (DK)-TOŠK 2:1
Slobodne ekipe NK Krivaja i FK Radnik
29. Kolo – 05.06.2013 17:30h
Dobojski – Kakanj:Mladost (DK)-Krivaja 2:1
Tešanj: TOŠK-Kolina 3:0 p.f.
Breza: Rudar-Vratnik 2:1
Ilijaš: Ilijaš-Borac 4:4
Maglaj: Natron-Stupčanica 2:0
Usora: Usora-Mladost (Ž) 3:0
Slobodne ekipe NK Famos i FK Radnik
30. Kolo – 08.06.2013 18:00h
Zavidovići: Krivaja-Radnik 3.0
Župča: Mladost(Ž)-Natron 4:2
Olovo: Stupčanica-Ilijaš 0:2
Jelah: Borac-Rudar 9:0
Sarajevo: Vratnik-TOŠK 0:3
Ustikolina: Kolina-Mladost (DK) 1:1
Slobodne ekipe NK Famos i NK Usora
www.magazinplus.eu